Biz Kimiz ?

GOLD WINGS, evcil kuşlar ve kemirgen dostlarımıza en iyi ve yüksek kaliteli hammaddeleri seçip son teknolojiyle veteriner hekim ve beslenme uzmanlarından oluşan uzman kadromuz ile birlikte özel olarak formüle edilerek üreten yiyecekler ve ikramlar sağlamayı taahhüt eder. Evcil hayvanlarınızın uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir hayat yaşamalarını birincil hedefimiz haline getirerek, sizlerle güvene ve sevgiye dayalı ilişkiler kurmaya ve bunu daha ileriye götürmeye büyük önem veriyoruz.

1989 yılından beri evcil hayvanların beslenmesi ve bakımı konusunda çalışmalarına devam etmektedir. Çeyrek asırdan fazla süren bu değerli yolculukta üretimini yaptığı GOLD WINGS markasıyla Türkiye’de pet sektörünün gerçek lider ve öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

GOLD WINGS markası, küresel pazarda yaptığı distribütörlük anlaşmaları ile uluslararası pazara sunarak ülke ekonomisine fayda sağladığı gibi ihracat yaptığı ülke pazarlarına da önemli katkılarda bulunmuştur.

GOLD WINGS markasının Türkiye’de sunmuş olduğu geniş hizmet ve iş birliği ağı, uluslararası pazarda da yankı uyandırmış ve global pazardaki lider firmaların odağı haline gelmiştir.

Kaliteli, güvenilir ve en hızlı hizmeti sunmayı ilke edinerek, çağdaş ve yenilikçi çözümler üreterek alanında küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

GOLD WINGS markasının başarısının arkasında, müşteri odaklı ve tam müşteri memnuniyetini merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Keşfederek ilerleyen, müşterilerinden gelen her talebi değerlendirip önemseyen, global bir hizmet yapısı oluşturarak ülke ekonomisine ve pet sektörüne faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını sürdürmektedir.

Sevgi ile Üretiyoruz.

Hedefimiz

Evcil hayvanlarımıza en iyi beslenme ve bakımı en iyi ürünlerle sunarak, onlarla aramızda olan bağımızı güçlü kılmaktır...

Doğal Ürünler

Evcil Hayvanlarınızın Ne Yediğini Önemsiyoruz.

Evcil hayvanınızın sağlığı ve refahı için en üst düzeyde özenle yemlerimizi üretiyoruz...

En Büyük Formül: Sevgi !

Değerlerimiz

Evcil hayvanınız, onun ihtiyaçları ve onunla aranızdaki duygusal bağ için elimizden geleni yapıyoruz...